MB DENT logo retina

Zubná ambulancia

Záchovná stomatológia

Záchovná stomatológia MB DENT

Pri záchovnej stomatológii ide o ošetrenie a odstránenie existujúcich zubných kazov a zabránenie vzniku nových použitím výplňových materiálov.

OBJEDNAŤ TERMÍM

Protetika

Protetika MB DENT

Protetické ošetrenie sa zaoberá rehabilitáciou chrupu pacienta pri rôznych defektoch chrupu, strate jedného alebo viacerých zubov, ako aj pri úplnej bezzubosti.

OBJEDNAŤ TERMÍN

Implantológia

Implantológia MB DENT

Implantológia je možnosť ošetrenia zubnými implantátmi. Predstavuje výrazný pokrok v stomatológii a implantát kompletne nahrádza chýbajúci zub.

OBJEDNAŤ TERMÍN

Orthodoncia

Orthodoncia MB DENT

Základným predpokladom ortodontickej liečby je úprava anomálií postavenia chrupu v detskom či dospelom chrupe s fixnými alebo snímateľnými aparátmi.

OBJEDNAŤ TERMÍN

Chirurgia

Chirurgia MB DENT

Náplňou tohto odboru sú rôzne chirurgické zákroky v ústnej dutine. V našej zubnej ambulancii vykonávame všetky zákroky dentoalveolárnej chirurgie.

OBJEDNAŤ TERMÍN

Dentálna hygiena

Dentálna hygiena MB DENT

Dentálna hygiena v modernej stomatológii je efektívna liečebno – preventívna metóda, ktorá zabraňuje vzniku zubných kazov a ďalších ochorení v ústnej dutine.

OBJEDNAŤ TERMÍN

Endodontické ošetrenie

Endodontické ošetrenie MB DENT

Ošetrenie koreňového kanálika je zákrok, pri zápale zubnej drene alebo zubného lôžka. Cieľom je vyčistenie kanálika, dezinfekcia a jeho hermetické zapečatenie.

OBJEDNAŤ TERMÍN

Bielenie zubov

Bielenie zubov MB DENT

Vytvorenie špeciálnych nosičov podľa vašich odtlačkov zubov ktorých domáce použitie a následné dobielenie v ambulancii má za výsledok žiarivo biele a nepoškodené zuby.

OBJEDNAŤ TERMÍN

ZDRAVÝ ÚSMEV?

Rezervovať termín